Bestyrelsen

Formand:

Hannah Debel:
hannah@holstebroimu.dk
+45 40 97 40 53

Næstformand:

Andreas Nørgaard:
andreas@holstebroimu.dk
+45 51 74 20 67

Sekretær:

Sine Kattenhøj Sørensen:
sine@holstebroimu.dk
+45 60 16 70 98

Kasserer:

Marius Pihl:
marius@holstebroimu.dk
+45 30 72 11 99

Bibelgruppekoordinator:

Jacob Borg:
jacob@holstebroimu.dk
+45 24 27 01 18

Menig medlem:

David Bay Enevoldsen:
david@holstebroimu.dk
+45 60 52 50 58

For spørgsmål samt øvrige henvendelser angående talere m.m., bedes du venligst udfylde kontaktformularen HER.

Vi bestræber os på at besvare alle henvendelser indenfor 48 timer.